Obsługa przelewów

 

ergokantor.pl księguje wpłaty i wypłaty środków w dni robocze od 8:00 do 16:00

 

 

Czas realizacji wymiany walut

 

ergokantor.pl realizuje wymianę w godzinach pracy kantoru niezwłocznie po uzyskaniu środków od Klienta. 

 

                         

Czas księgowania przelewu wysłanego na konto ergokantor.pl zależny jest od banku, z jakiego wysyłasz pieniądze:

 • Jeżeli wykonujesz przelew z banku, w którym ergokantor.pl posiada rachunek w walucie jaką wysyłasz – jest on księgowany online.
 • Jeżeli wykonujesz przelew z banku, w którym ergokantor.pl nie posiada rachunku w walucie jaką wysyłasz, przelewy przyjmowane są do banku, w którym posiadamy rachunek w danej walucie, wtedy:
  • w przypadku przelewów w złotówkach realizowane są sesjami Elixir – zaksięgowanie na naszym koncie maksymalnie w 1 dzień roboczy,
  • w przypadku przelewów w walucie - czas od wysłania do zaksięgowania na naszym koncie wynosi do 3 dni roboczych.

                     

Czas księgowania przelewu zwrotnego wysyłanego do Ciebie z kantoru jest zależny od tego na jakie konto mają trafić wysłane przez nas środki:

 • Jeżeli Twoje konto do przelewu zwrotnego jest w banku, w jakim ergokantor.pl posiada rachunek w danej walucie - przelew jest realizowany online.
 • Jeżeli Twoje konto do przelewu zwrotnego jest w banku, w którym ergokantor.pl nie posiada rachunku w walucie jaka jest wysyłana, przelewy wysyłamy z banku, w którym posiadamy rachunek w danej walucie:
  • w przypadku przelewów w złotówkach realizowane są sesjami Elixir - zaksięgowanie na koncie Klienta trwa maksymalnie 1 dzień roboczy,
  • w przypadku przelewów w walucie - czas od wysłania do zaksięgowania na koncie Klienta wynosi do trzech dni roboczych.

 

 

Odstępstwa - Informacje

 

 

 

 

 

 ING Bank Śląski

Przelewy walutowe wewnętrzne wysyłane realizowane są do godziny 18:00 Wysłanie przelewu po tej godzinie spowoduje zaksięgowanie środków następnego dnia. 

 

 

 Bank BPS

 

Przelewy walutowe wewnętrzne realizowane są do godziny 16.00. Wysłanie przelewu po tej godzinie spowoduje zaksięgowanie środków następnego dnia. 

Przelewy w PLN lub walutowe wysyłane do Klienta mogą być realizowane z innego Banku. Zaksięgowanie środków u Klienta nastąpi zgodnie z godzinami sesji bankowych Banku BPS oraz banku z którego kantor zrealizuje przelew. 

 

mBANK

Transakcje Klientów posiadających rachunki w bankowości korporacyjnej realizowane są przez nas w trybie pilnym.

Przelewy EUR, USD, CHF, GBP, RUB, JPY, AUD, NOK wysyłane z bankowości  detalicznej mBanku na rachunek ergokantor.pl są księgowane tego samego, najpóźniej kolejnego dnia roboczego od wysłania, według 3 sesji:

I sesja: godz.10:45

II sesja: godz.13:45

III sesja: godz.16:45

Przelewy EUR, USD, CHF, GBP, RUB, JPY, AUD, NOK wysyłane z ergokantor.pl na rachunki w mBank są księgowane na rachunkach Klientów w ciągu kilku godzin od wysłania przez nas przelewu lub kolejnego dnia roboczego, według wewnętrznych sesji bankowości detalicznej mBanku.

W przypadku Klientów posiadających rachunki w bankowości detalicznej mBanku (numery rozliczeniowe XX 1140 2004 … oraz XX 1140 2017 …) obowiązują zasady opisane powyżej.

Przelewy PLN wysyłane z bankowości detalicznej mBanku są księgowane na rachunkach bankowości korporacyjnej mBanku on-line w godz. 7:00 – 19:00.

Przelewy zlecone po godz. 19:00 są księgowane kolejnego dnia roboczego.


 

 

UWAGA!!! Zmiana numerów rachunków bankowych!

Polecamy bezpłatny ebook o psychologii inwestowania.

Zaoszczędź na wymianie walut nawet do 8%.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym biurem prasowym ergokantor.pl

0 prowizji, 0 ukrytych opłat, 0 straty czasu.

ergokantor.pl na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter, LinkedIn, Google +, YouTube bądź na bieżąco.