O nas

GOLDEM Sp. z o.o. - właściciel serwisu ergokantor.pl, to spółka skupiona w portfelu grupy kapitałowej SM. Jest prężnie działającym przedsiębiorstwem skoncentrowanym na działalności wymiany walut online oraz działalności kantorowej. Z naszych usług korzystają Klienci, którzy cenią sobie bardzo dobry serwis usług oraz prawdopodobnie najlepsze kursy online dostępne w Polsce. Miesięczne obroty firmy liczone są w milionach złotych. Spółka dysponuje kapitałem w wysokości 1 mln złotych, co jest jednym z najwyższych w branży niebankowych podmiotów wymiany walut online. Poprzez przynależności do grupy kapitałowej SM spółka korzysta z wieloletnich doświadczeń i wiedzy specjalistów z zakresu finansów, planowania, strategii i bezpieczeństwa inwestycyjnego.

 

ergokantor.pl to internetowa platforma wymiany walut przeznaczona dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych z kraju i zagranicy. Jej działalność jest konsekwencją zapotrzebowania klientów na bezpieczną, szybką i najkorzystniejszą finansowo usługę wymiany waluty za pośrednictwem rachunku bankowego, niezależnie w którym banku w Polsce czy na świecie gdzie klient posiada środki. Indywidualne podejście do Klienta to główne motto zespołu odpowiedzialnego za obsługę platformy.

Platforma transakcyjna ergokantor.pl opiera się na rzeczywistych notowaniach z rynku Forex i najniższym spreadzie (różnica pomiędzy ofertą kupna i ofertą sprzedaży) co gwarantuje korzystne kursy walut na rynku międzybankowym i rzeczywiste oszczędności dla Klienta.

 

 

Zmiana warunków obsługi transakcji w ramach Banku Idea. Szczegóły w Aktualnościach!

Zmiana warunków obsługi transakcji w ramach Banku Ochrony Środowiska. Szczegóły w Aktualnościach!

Nowy rachunek w EUR w banku Credit Agricole jest już dostępny, zapraszamy do wymiany!

Polecamy bezpłatny ebook o psychologii inwestowania.

Zaoszczędź na wymianie walut nawet do 8%.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym biurem prasowym ergokantor.pl

0 prowizji, 0 ukrytych opłat, 0 straty czasu.

ergokantor.pl na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter, LinkedIn, Google +, YouTube bądź na bieżąco.

Funkcja Chat umożliwia szybki i łatwy kontakt z naszymi Dealerami Walutowymi. Serdecznie zachęcamy do takiego kontaktu!