O giełdzie

Klienci giełdy walutowej dokonują wymiany walutowej z innymi użytkownikami serwisu, deklarującymi chęć wymiany odwrotnej.

 

Użytkownik tworzy własną ofertę wymiany waluty po danym kursie (tutaj naliczana zostaje prowizja) i otrzymuje przeciwstawną, wskazaną przez system. Wymiany realizowane być mogą częściowo lub w całości co oznacza, że w jednej wymianie może brać udział kilku użytkowników.

 

ergokantor.pl za realizację transakcji giełdowej pobiera prowizję w wysokości 0,2% od wartosci wymiany

 

Z serwisu giełda ergokantor.pl korzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa rezydenci i nierezydenci. Wymagane jest jedynie posiadanie kont bankowych w dowolnym banku, w walutach, które chcemy wymieniać.

 

W serwisie giełda ergokantor.pl transakcje zawierane są w chwili pojawienia się przeciwstawnych zleceń. Transakcja odbywa się natychmiast po złożeniu zlecenia, jeśli w serwisie giełda ergokantor.pl istnieje już oferta wymiany odwrotnej pary walutowej. 

 

Giełda ergokantor.pl to serwis, w którym możesz wymieniać waluty z innymi ludźmi, pomijając banki. Pozwala to na oszczędności sięgające nawet 10% w stosunku do tradycyjnego sposobu wymiany walut. 

 

Gdy w danym momencie brakuje ofert od innych Użytkowników, Twoje zlecenie będzie oczekiwać na ich nadejście.

 

UWAGA!!! Zmiana numerów rachunków bankowych!

Polecamy bezpłatny ebook o psychologii inwestowania.

Zaoszczędź na wymianie walut nawet do 8%.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym biurem prasowym ergokantor.pl

0 prowizji, 0 ukrytych opłat, 0 straty czasu.

ergokantor.pl na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter, LinkedIn, Google +, YouTube bądź na bieżąco.