Baza wiedzy

Aplikacje, które pomogą Ci kontrolować własne finanse

Aplikacje, które pomogą Ci kontrolować własne finanse

2017-05-10

Wypłata wpływa na Twoje konto – cieszysz się, że będziesz mógł kupić sobie w końcu wymarzoną rzecz – ubranie, kosmetyk czy perfumy, a może coś droższego? Ale po krótkim czasie okazuje się, że pieniądze rozeszły się, a Ty nie wiesz na co? Jeżeli taka sytuacja często się powtarza, warto zastanowić się nad skorzystaniem z aplikacji, która pomoże kontrolować domowe finanse.

7 pomysłów na weekend majowy 2017 w Europie!

7 pomysłów na weekend majowy 2017 w Europie!

2017-04-26

Tegoroczna majówka to doskonały czas zarówno na krótki wyjazd jak i dłuższe wakacje. Biorąc 1 dzień urlopu będziemy mieć 5 dni wolnego od pracy. Wykorzystując 3 dni urlopu mamy do dyspozycji 9-dniowy urlop, a tym samym duże pole do popisu w organizacji majowego wyjazdu. To idealna pora na wycieczki objazdowe po Europie, bo nie zaskoczą nas upały, a także na wczasy w krajach śródziemnomorskich, gdzie właśnie rozpoczyna się sezon turystyczny.

Na co zwrócić uwagę wybierając kartę walutową?

Na co zwrócić uwagę wybierając kartę walutową?

2017-04-10

Większość osób, które mają regularną styczność z wymianą walut wie, że transakcji tego typu najlepiej jest dokonywać w serwisie internetowej wymiany walut. Jest to bardziej opłacalne, szybsze i bezpieczniejsze niż w tradycyjnych kantorach czy bankach. Warunkiem koniecznym do tego, by wymieniać waluty za pomocą Internetu jest posiadanie kont walutowych. Z reguły banki oferują do nich karty walutowe. Czy warto korzystać z tej opcji? Jeżeli tak, to na jakie kwestie zwracać szczególną uwagę?

Jak działają i czym zajmują się agencje ratingowe?

Jak działają i czym zajmują się agencje ratingowe?

2017-03-01

W obecnym świecie skomplikowanych operacji finansowych, inwestorom coraz trudniej jest samodzielnie ocenić ryzyko inwestycji. Potrzebują więc niezależnych, wyspecjalizowanych doradców, którzy wykonają tę pracę za nich. To zadanie agencji ratingowych. Co pewien czas znajdują się one jednak w ogniu krytyki ekonomistów,  inwestorów i emitentów. Czy słusznie? Aby móc to ocenić, należy najpierw poznać mechanizm ich działania.

Co to są kryptowaluty?

Co to są kryptowaluty?

2017-02-20

Kryptowaluty, których na świecie istnieje już kilkaset, wzbudzają zainteresowanie zarówno pod względem idei wolności i niezależności, które ze sobą niosą, jak i z punktu widzenia możliwych zysków inwestycyjnych.

Jak przedstawiają się średnie zarobki w państwach Unii Europejskiej?

Jak przedstawiają się średnie zarobki w państwach Unii Europejskiej?

2017-02-09

W dzisiejszych czasach wyjazdy za pracą, także te zagraniczne, są codziennością. Każdy z nas ma w rodzinie lub wśród przyjaciół kogoś, kto zdecydował się spróbować szczęścia poza Polską. Czasem sami zastanawiamy się, czy nie warto byłoby podążyć tym samym tropem. Zanim jednak podejmiemy tak ważną decyzję, warto przeanalizować wszystkie za i przeciw. Pomogą nam w tym statystyki, m.in. dotyczące średnich zarobków w państwach UE i innych.

Zakupy z Chin: jak kupować na AliExpress?

Zakupy z Chin: jak kupować na AliExpress?

2017-02-02

Zakupy przez internet robi niemalże każdy z nas. Przecież to sama wygoda! Szybko znajdujesz to, czego potrzebujesz, zamawiasz, a kurier lub listonosz przynosi pod same drzwi. Do tego wszystkiego można to robić za grosze – spróbuj zakupów na AliExpress!

Wpływ korelacji głównych par walutowych na rynek złotego

Wpływ korelacji głównych par walutowych na rynek złotego

2017-01-30

Bardzo przydatnym narzędziem do analizy par walutowych oraz tworzenia strategii, a co za tym idzie podjęcia prawidłowej decyzji, w którym momencie kupić lub sprzedać walutę jest korelacja pomiędzy parami walutowymi.

Idź do strony:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

WAŻNE!! Bezpłatne przelewy na konta kredytowe do banku BPH.

Zaoszczędź na wymianie walut nawet do 8%.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym biurem prasowym ergokantor.pl

0 prowizji, 0 ukrytych opłat, 0 straty czasu.

ergokantor.pl na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter, LinkedIn, Google +, YouTube bądź na bieżąco.

Funkcja Chat umożliwia szybki i łatwy kontakt z naszymi Dealerami Walutowymi. Serdecznie zachęcamy do takiego kontaktu!