13 (tak!) powodów, by wymienić walutę w serwisie internetowej wymiany walut ergokantor.pl

Zamiast wysyłać listy na poczcie - korzystasz z poczty elektronicznej, zamiast płacić rachunki w kasie – korzystasz z przelewów internetowych, to dlaczego walutę miałbyś wymieniać w tradycyjnym kantorze, a nie przez internet? Powodów, dla których już dziś warto założyć konto i wymieniać waluty online jest znacznie więcej!

1. Łatwa, darmowa rejestracja w internetowym kantorze

Aby skorzystać z wymiany walut przez internet, trzeba założyć darmowe konto w kantorze internetowym - ergokantor.pl Podczas rejestracji podajemy jedynie niezbędne dane wymagane do dokonywania przelewów, adres mailowy i numer telefonu. Po rejestracji należy dodać numery kont – złotówkowe i walutowe, by można było wymieniać waluty nie wychodząc z domu.

2. Możliwość założenia konta firmowego

Prowadzisz własną firmę? Jesteś księgowym w spółce? Wymieniać walutę przez internet mogą nie tylko osoby prywatne, ale i firmy. Założenie konta firmowego jest równie proste, a może przynieść przedsiębiorcy spore korzyści. Wymiana waluty po atrakcyjnych kursach w kantorze internetowym pozwala na zabezpieczenie opłacalności kontraktów zagranicznych, obniżenie kosztów zagranicznych podróży służbowych, itd. Obowiązuje jedna zasada: im więcej i częściej wymieniasz waluty tym więcej oszczędzasz! Zwłaszcza, że uznane kantory na rynku, jak np. ergokantor.pl oferują Klientom firmowym możliwość indywidualnej negocjacji kursu.

3. Kursy aktualizowane co 15 sekund

To ogromna przewaga kantorów internetowych nad bankami czy stacjonarnymi kantorami. W e-kantorze kurs aktualizuje się co 15 sekund, a Klient ma możliwość szybkiej reakcji na zmianę kursu waluty. Obserwując rynek i trendy wymienisz walutę wtedy, gdy kurs będzie dla Ciebie najbardziej korzystny.

4. Kursy bardziej korzystne niż w bankach

Sprawdź! Najlepiej w Kalkulatorze Korzyści na ergokantor.pl

Wpisz rodzaj transakcji: kupno/sprzedaż, kwotę, walutę, zaznacz z jakiego banku korzystasz, od razu otrzymasz porównanie cen waluty w banku i w ergokantor.pl

Przykład:

kupujesz 1000 euro

cena na ergokantor.pl wynosi 4 304,80

cena w popularnym banku 4 513,20

Twoja oszczędność: 208,40 !!!*

 

kalkulator korzyści

                   *kurs z dnia 17-12-2015r. godz. 14:30

5. Przelewy bez prowizji

ergokantor.pl nie pobiera żadnej prowizji od wymiany walut.

ergokantor.pl obsługuje bezpłatnie przelewy do kilkunastu najbardziej popularnych banków na rynku, szczegóły na stronie pod adresem: http://ergokantor.pl/koszty-przelewow.html

6. Szybka wymiana waluty

Kupno lub sprzedaż waluty w internetowym serwisie wymiany walut trwa z reguły do 15-30 minut (zależy od tego jak szybko Ty dokonasz przelewu na konto kantoru oraz od sesji międzybankowych). Zasada działania jest podobna do zakupów w sklepie internetowym, te trwają niestety dłużej ponieważ musisz czekać, aż kurier dostarczy Ci zamówiony towar.  Gdy kupujesz/sprzedajesz walutę przez internet, twoim „towarem” są dolary czy euro, które możesz otrzymać na konto już w ciągu kilkunastu minut! To znacznie szybciej niż gdybyś chciał wybrać się do zwykłego kantoru i tam wymienić walutę.

7. Wymiana waluty bez wychodzenia z domu

Przede wszystkim: wygoda! Dzięki kantorom internetowym nie musisz wstawać z kanapy czy wychodzić z biura, żeby dokonać wymiany złotówek na dolary, euro, franki, czy inną walutę. Całą transakcję wykonasz za pomocą własnego komputera. Jeśli jesteś w podróży, możesz zlecać transakcje korzystając z tabletu czy smartfona.

ergokantor 4 kroki

8. Wymiana waluty bez dostępu do internetu

A co jeśli pilnie potrzebujesz wymienić walutę, a nie masz akurat możliwości, by osobiście zrealizować transakcję w internetowym kantorze? Nic straconego – jeśli masz już aktywne konto na ergokantor.pl możesz zlecić transakcję przez telefon. Dzwoniąc pod specjalny numer na ergokantor.pl uzgodnisz warunki transakcji, a następnie także telefonicznie możesz zlecić przelew wybranej waluty, kontaktując się ze swoim bankiem.

9. Dostępność przez całą dobę

na ergokantor.pl możesz zlecać transakcje 24h na dobę 7 dni w tygodniu

Przypomniałeś sobie o pilnym przelewie walutowym w środku nocy? To już nie te czasy, że z realizacją musiałbyś czekać do 9 rano, iść z gotówką do banku, stać w kolejce do kasy, wymienić złotówki na walutę, dokonać przelewu w okienku i jeszcze zapłacić „majątek”! 

10. Sklepy z całego świata stoją przed tobą otworem

Szybka wymiana waluty przez internet sprawia, że możesz kupować w sklepach internetowych na całym świecie i płacić w odpowiedniej walucie bez wysokich kosztów przewalutowania. Zakupy w Amazonie, kupno sprzętu elektronicznego na amerykańskiej czy chińskiej aukcji nie są problemem nawet w środku nocy – w każdej chwili można wymienić złotówki i opłacić zamówienie. Przygotuj się wcześniej i otwórz konto walutowe w banku, w walucie którą będziesz płacił.

11. Wymiana waluty z bezpośrednim przelewem do osoby trzeciej

Płacisz komuś za dostarczony towar, za zakupy w sklepie internetowym? Nic nie szkodzi – w internetowym kantorze możesz zlecić dokonanie przelewu bezpośrednio do kontrahenta, wystarczy znać Jego dane i numer rachunku osoby trzeciej.

12. Dostęp do 13 najpopularniejszych walut

Internetowy serwis wymiany walut ergokantor.pl umożliwia zakup i sprzedaż nie tylko euro, dolarów, funtów czy franków, ale także kilkunastu innych najpopularniejszych walut, między innymi dolarów australijskich, rubli rosyjskich czy koron czeskich.

waluty ergokantor

 

13. Bezpieczne transakcje

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy jest naszym priorytetem!

Niezależnie od wymienianej kwoty dbamy o bezpieczeństwo: dokonując transakcji przez internet nie martwisz się o możliwość kradzieży, kupna falsyfikatu, własnego bezpieczeństwa. Wymiana waluty w internetowym serwisie wymiany walut jest bezgotówkowa.

Pracujemy dla Ciebie w oparciu o powszechnie obowiązujące przepisy, mi.in. ustawę z 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe, podlegamy wielu instytucjom państwowym czuwającym nad przepływem środków finansowych, m.in. Generalnemu Inspektorowi Informacji Finansowej. Nie musisz się także obawiać o ochronę Twoich danych osobowych – nasze systemy zabezpieczeń spełniają podobne wymogi jak w przypadku instytucji bankowych. Czuwa nad tym Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Wszystkie dane, które podajemy w trakcie transakcji, są szyfrowane i zabezpieczone za pomocą protokołów SSL.UWAGA!!! Zmiana numerów rachunków bankowych!

Polecamy bezpłatny ebook o psychologii inwestowania.

Zaoszczędź na wymianie walut nawet do 8%.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym biurem prasowym ergokantor.pl

0 prowizji, 0 ukrytych opłat, 0 straty czasu.

ergokantor.pl na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter, LinkedIn, Google +, YouTube bądź na bieżąco.